Czy w Twoim domu zagnieździła się kuna, pogryziona instalacja, ocieplenie, nieprzyjemny zapach pozostawionych odchodów, które wydzielają silny i uciążliwy zapach, nocne hałasy – to efekt zamieszkania na strychu kuny. W samochodzie do komory silnika, korzystając z różnicy temperatur, wchodzą również kuny, a ich obecność powoduje duże szkody. Co ważne poprzegryzane przez intruza kable potrafią skutecznie unieruchomić samochód. To bardzo płochliwe i nieufne zwierze dzięki swoim niewielkim rozmiarom potrafi wślizgnąć się przez niewielki otwór w dachu, czy wejść pod maskę samochodu.

 


Jak pozbyć się kuny, jak je złapać !

Pułapka dwuwejściowa jest ocynkowana. Dla lepszego maskowania pomalowana w kolor zielony. Przeznaczona łapania nie tylko kuny, ale także jest skuteczna na lisy, koty, szczury. Do każdej klatki, żywołapki załączamy zanętę, która swoim zapachem wabi gryzonie.
Żywołapka posiada bezpieczny uchwyt dzięki czemu jest łatwa do przenoszenia i transportu na przykład w celu wypuszczenia kuny po jej złapaniu. Wyposażona jest w system zapadkowy, umieszczona na tacy zanęta jej trąceniu przez zwierzę powoduje jednoczesne zamknięcie obu klap
.

Odbiór natychmiast, Wrocław - lub dowóz,
Wrocław. Psie Pole, Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów.

Cena tel. 504-746-203.

  egazetki@o2.pl

                         

Sprzątanie strychów i balkonów po gołębiach Czyszczenie po gołębiach

Generalne porządki, Wrocław.  Gruntowne sprzątanie i porządkowanie.

Opróżnianie mieszkań Wrocław. Wywóz starych rzeczy, gabarytów.

Usługi świadczy www.ekobroker.pl