Sposób na pozbycie się myszy.

Jakie szkody wyrządzają myszy ?

Przegryzanie kabli, instalacji elektrycznej a także w łazience kosmetyków w tubce, np: pasta do zębów.
Zanieczyszczają żywność poprzez kontakt i odchody.
Odchody, które pozostawia gryzoń są siedliskiem bakterii, szczególnie groźne gdy dostaną się do żywności.
Hałas w nocy, chrobotanie, podgryzając gąbki, styropian oraz izolacje.

Choroby przenoszone przez gryzonie.

Myszy mogą stanowić większe zagrożenie, niż szczury ponieważ są mniejsze i znacznie łatwiej dostają się do wnętrza naszych domów i mieszkań, przez szczeliny i szpary, a to powoduje, że kontakt ludzi z ich odchodami znacznie bardziej prawdopodobny. Badania przeprowadzone przez naukowców wykazały że w odchodach mogą przenosić bakterie chorobotwórczych np: Bruceloza czy Salmonelloza, którą można zarazić się na skutek spożycia żywności zanieczyszczonej odchodami myszy.

Jak pozbyć się myszy ? Skuteczny sposób na pozbycie się szkodników ?
Gdy myszy są w miejscach trudno dostępnych np strych, nieużytkowane poddasze. Nie chcesz mieć kontaktu z osobnikami które po złapaniu trzeba usunąć, sprzątać zabrudzone odchodami powierzchnie.

Zadzwoń i zamów przyjazd do Twojego domu.

 
W oparciu o nasze doświadczenie rozstawiamy i zainstalujemy pułapki na myszy, a po ich odłowieniu przyjedziemy zabrać złapane osobniki.Oferujemy również sprzątanie odchodów i dezynfekcja pomieszczeń.

Usługi deratyzacji, cennik.Czym dysponujemy.

Żywołapki

Dzięki wykonaniu są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego są odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie rdzewieje, przeznaczona do również
stosowania na zewnątrz. Łapie myszy nie robiąc im krzywdy. Gryzoń wchodząc do pułapki uruchamia zapadkę blokując sobie wyjście, następnie w humanitarny sposób można go pozbyć. Są to urządzenia wielokrotnego stosowania.

Pułapki klejowe.

Lep na myszy, to jedna z najskuteczniejszych form walki z gryzoniami. Posiada silne właściwości wabiące a silny klej uniemożliwia wydostanie się z pułapki.
Prosta i bezpieczne w obsłudze o długotrwałym działaniu.

Pułapka zatrzaskowa.
Wykonana z tworzywa sztucznego lub metalowa. Skuteczna i wygodna w użyciu. Rozwiązują problem skutecznie!
Do stosowania w kuchni, garażu, szopie, strychu, spiżarni, piwnice, gdzie nie powinno się stosować chemicznych środków do deratyzacji, na przykład w pomieszczeniach z żywnością.

Trutka.
Efektywna metoda eliminacji szkodników, do stosowania w magazynach czy budynkach przemysłowych, piwnicach. Deratyzacja lokali.

Sprzątanie odchodów i dezynfekcja.
Usługa posprzątanie pomieszczenia i dezynfekcji zanieczyszczonych odchodami. Stosujemy profesjonalne środki grzybobójcze i bakteriobójcze bezpieczne w kontakcie z ludźmi, zwierzętami i żywnością.

Przyjazd Serwis, Cennik usługi tel. 504-746-203.
Wrocław. Psie Pole, Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów, Ligota.   

egazetki@o2.pl 

 

tel. 504-746-203.

 

www.omegaplus.home.pl/sprzataniepogolebiach/

www.omegaplus.home.pl/sposob-na-lisa-i-kune/

Usługi świadczy www.ekobroker.pl