Wrocław tabliczka na krzyż

Tabliczka nagrobna wykonana  ze szkła akrylowego  (tzw. plexi) odporna na warunki atmosferyczne.  Nie odkształca się i nie blaknie. Montowana do krzyża przy pomocy kleju lub przykręcana przy pomocy otworów. Tekst i grafika jest możliwa do wykonania w różnych kolorach. Ramy tymczasowe, obrzeża drewniane oraz krzyże z wizerunkiem. Montaż lub dostawa na wszystkie cmentarze we Wrocławiu. 
W ofercie również:Cmentarz Wrocław
 
Drewniany krzyż na grób. Drewniany krzyż nagrobny wraz z wizerunkiem, wykonany jest z drzewa sosnowego, a całość jest lakierowana.
Wymiary krzyża: 175 cm długość, 53 cm szerokość.
Do każdego krzyża jest trwale przymocowany wizerunek.

 
Drewniana skrzynia na grób tymczasowy. Rama z drewna, tzw. obwódka, obrzeże Obudowa grobu do zakupu detalicznego lub w opcji wraz z montażem.
Możliwa dostawa, odbiór i montaż na terenie Wrocławia.

 
Prace na cmentarzu. Sprzątanie grobu, opieka na grobami, pielęgnacja zieleni wraz przycięciem żywopłotu, strzyżeniem i skróceniem tui. Obsypanie i dekoracja grobu kamyczkami. W przypadku grobu zapadniętego podniesienie i poziomowanie pomnika wraz z uzupełnieniem ziemi po zapadnięciu.
 
Obsługujemy nekropolie. Wrocław, Osobowice, Grabiszyn, Pawłowice, Leśnica, Psie Pole, Kiełczowska, cmentarz osobowicki, grabiszyński, Bujwida, Smętna, Bardzka, św. Wawrzyńca, Rodziny, Maurycego, Ducha Świętego, Jerzmanów, Maślice,  Rędzińska, Gałczyńskiego, Ołtaszyn, Gosławicka, Krzelowska, Marszowice, Kiełczów, Skowronia Góra, Klecina, Zabrodzka,  Brochów, Grabiszynek i inne cmentarze na terenie Wrocławia.
Cena tel. 504-746-203.
http://posprzataniegrobow.eu/
  egazetki@o2.pl

 

                         

Sprzątanie strychów i balkonów po gołębiach Czyszczenie po gołębiach

Generalne porządki, Wrocław.  Gruntowne sprzątanie i porządkowanie.

Opróżnianie mieszkań Wrocław. Wywóz starych rzeczy, gabarytów.

Usługi świadczy www.ekobroker.pl