Usunięcie kuny ze strychu firma

    Kuna mimo swojego niepozornego i sympatycznego wyglądu może przysporzyć wielu uciążliwości i strat dla właściciela domu.

Jak poznać że w naszym zamieszkała kuna?
Odgłosy na poddaszu. Zwierzęta hałasują zwykle w godzinach nocnych i porannych. Słychać charakterystyczne kotłowanie  oraz tupanie. W gdy na dachu  zamieszka więcej osobników możemy spodziewać odgłosów walki oraz pisków.
 
Dłuższy czas obecności gryzonia może powodować już realne straty.
Odchody kuny mają bardzo uciążliwy zapach. Innym problemem jest mocz który przy dłuższym bytowaniu może przeciekać przez dach i pojawiać się w postaci plam i zacieków. Gryzoń traktuje przestrzeń dachową jak swoje bezpieczne terytorium, polując na pożywienie sprowadza upolowane ptaki, gołębi, pisklaki oraz myszy. Resztki zwierząt gniją powodując smród.
Sprzątanie odchodów po kunie. Usługi dezynfekcji o czyszczenia strychu, poddasza w domu zamieszkałego przez kunę. sprzątamy zabrudzone balkony,  podłogi,  usuwanie, czyszczenie z odchodów zanieczyszczonych przez miejsc, pomieszczeń, zakamarków. Wywóz rzeczy ze strychu,  wywiezienie zabrudzonych rzeczy. Dezynfekcja preparatem o działaniu grzybobójcze i bakteriobójczym.
Straty powodowane przez kunę to zniszczenia wełny mineralnej, dziury w ociepleniu. Przez dłuższy czas mogą być nie widoczne, natomiast prawdziwa skala zniszczenia może być widoczna wraz z pierwszymi większymi opadami deszczu. W zimie zniszczona izolacja dachu powoduje utratę ciepła i konieczność większych wydatków na ogrzewanie  domu ze zniszczonym ociepleniem.
Jak sprawdzić szkody poczynione przez kunę ?
Usługi kamerą termowizyjna. Sprawdzenie miejsc strat ciepła w ścianie czy dachu. Kamera termowizyjna bardzo precyzyjnie mierzy temperaturę powierzchni. Na podstawie barwnych termogramów otrzymujemy kolorowy obraz rozkładu temperatur. W monitorze kamery na bieżąco mamy podgląd sytuacji. Umożliwia nam to lokalizacje potencjalnych miejsc wymagających uzupełnienia izolacji i naprawy dachu.
Czy jest skuteczny sposób na pozbycie się kuny?
Odłownie kuny poprzez żywołapkę. Stalowa pułapka jest dla zwierzęcia bezpieczna i nie robi mu krzywdy. Zwabiona specjalnie przygotowaną zanętą wchodzi do klatki i naciskając mechanizm spustowy zamyka wyjścia z klatki. Wykonana jest z grubego drutu, dodatkowo pomalowana w maskujący kolor, posiada uchwyt który pozwala na bezkontaktowe z kuną zabranie klatki i wywiezienie jej z dala od domów.
Żywołapka, dowóz i montaż, serwis lub odbiór osobisty.
W przypadku gdy chcemy uzyskać zabezpieczenie całego budynku przed kuną, warto pomyśleć o trwałej barierze blokującej dostęp jaką jest elektryczny pastuch. Instalacja elektryczna nie robi zwierzęciu krzywdy, natomiast stanowi barierę nie do pokonania. Montowana najczęściej pod podbitką i linią dachu jest obecnie jednym ze skuteczniejszych sposób na skuteczne pozbycie się kuny.
Jak sprawdzić czy kuna jest na dachu albo w podbitce ?
 
Do sprawdzenia czy w przestrzeniach niedostępnych, o wąskich średnicach np.: kanały wentylacyjne, szachty, szybu, przestrzeniach pomiędzy warstwami izolacji  są ślady obecności szkodnika używamy kamery inspekcyjnej. Inspekcja kamerą endoskopową miejsc trudno dostępnych.
Kontrola instalacji, kanałów wentylacji, rur, filmowanie szachtów technicznych, pod kątem obecności kun.
Kamera inspekcyjna filmowanie.
Zwalczanie kuny i odstraszanie poprzez oprysk. Produkty odstraszający, oparte o naturalne i bezpieczne dla środowiska składniki. Stosujemy preparat do odstraszania kun oparty o naturalne i bezpieczne dla środowiska składniki.  Skuteczny sposób na oprysk miejsca przebiegu i gromadzenia się zwierząt. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych, oraz na zewnątrz domu, dachu. W skład środka odstraszającego wchodzą naturalne kompozycje olejków eterycznych.
Cennik usługi tel: 504-746-203.
Wrocław. Psie Pole, Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów, Strzegom, Strzelin, Środa Śląska, Legnica, Świdnica, Sobótka, Sulistrowiczki.

 

 tel. 504-746-203 Wrocław i okolice

  egazetki@o2.pl 

                   Zobacz nas na:

     

Odbiór starych mebli, rzeczy, wywóz i utylizacja rupieci  www.wywozmebliwroclaw.pl

Prace porządkowe w ogrodzie http://www.omegaplus.home.pl/uslugi-w-ogrodzie/ 

Sprzątanie grobów http://www.omegaplus.home.pl/sprzataniegrobu/ 

Usługi świadczy www.ekobroker.pl