Raportowanie do kobize oblsuga firmy

Szkolenia indywidualne, zamknięte, na zamówienie, wewnętrzne, z dojazdem do firmy u klienta, pomoc i konsultacje on-line, raportowanie do Kobize. Pomoc i poprawa oraz uzupełnienie dokumentacji.

Program:
1. Wprowadzenie do Kobize.

2. Pierwsze kroki.

3. Wprowadzanie danych.

4. Raport do KOBIZE a opłaty za korzystanie ze środowiska.

5. Wygenerowanie raportu końcowego.

6. Dyskusja, pytania, pomoc.

 eoria minimum, praktyka maksimum. Praca indywidualna, ćwiczenia praktyczne na podstawie zakładu pracy Klienta lub dla osób które chcą się zapoznać z tematem na podstawie realnych przykładów.

Cel szkolenia.
Praktyczna nauka tematu

Grupa docelowa.
Osoby którym powierzono obowiązki z ochrony środowiska, przygotowanie, wykonanie raportu Kobize oraz zainteresowane tą tematyką.

Termin, cena:

Tel. 502-032-782. Ekobroker.

biuro@ekobroker.pl

http://szkoleniaochronasrodowiska.pl/

Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Częstochowa, Gdynia, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Bytom, Toruń, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Wałbrzych, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Chorzów, Tarnów, Zielona Góra, Koszalin, Legnica, Kalisz, Grudziądz, Jastrzębie Zdrój, Słupsk. Biała Podlaska, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Kalisz, Kielce, Konin, Krosno, Leszno, Łomża, Nowy Sącz, Ostrołęka, Siedlce, Skierniewice, Suwałki, Sieradz, Tarnobrzeg, Zamość,

 

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych szkoleń indywidualnych. To nie tylko doskonalenie umiejętności, czy zdobywanie wiedzy, nie dostępnej gdzie indziej To przede wszystkim rozwój oraz doskonalenie umiejętności, poszerzenie wiedzy która się już posiada, podnoszenie kwalifikacji. Stawiamy największy nacisk na szkolenie indywidualne. Prowadzone u Klienta lub zdalnie, jako wewnętrzne, na zamówienie. Wiemy, że warsztaty praktyczne, ćwiczenia, konsultacje dają realną pomoc dla Klienta w aspekcie praktycznym jego obowiązków służbowych.

 

tel. 502-032-782

tel. 504-746-203

Usługi świadczy www.EKOBROKER.pl

biuro@ekobroker.pl

 

Informacje  zamieszczone na tej stronie internetowej nie stanowią informacji prawnej, porady, nie są opinią prawną. Materiały zamieszczone są w celach informacyjnych. Nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone na stronie informacje, za braki, nieścisłości, pomyłki w zamieszczonych materiałach.

OCHRONA ŚRODOWISKA - USŁUGI DLA FIRM

 Pozostałe szkolenia i usługi:
 Raport do Kobize www.omegaplus.home.pl/szkolenie-kobize-wroclaw-opole-poznan-lodz-katowice/
Opłaty Środowiskowe www.omegaplus.home.pl/szkoleniezoplatsrodowiskowych-poznan-opole-lodz-katowice-wroclaw/
Raport za odpady, Baza Danych o Odpadach www.omegaplus.home.pl/odpady-bdo-szkolenie-poznan-lodz-opole-wroclaw-katowice/
Sprawozdanie, fgazy. Centrlany Rejestr Operatorów, Baza Danych Sprawozdań  www.omegaplus.home.pl/szkolenie-fgazy-szwo-katowice-opole-lodz-poznan-wroclaw/
 Ekobroker, usługi, ochrona środowiska. www.ekobroker.pl