Czyszczenie z odchodów po kunie

Usługi sprzątanie szkód po kunach.  Szkody wyrządzane przez kuny. Przegryzione kable, izolacje. Pogryzione i zniszczone ocieplenie i izolacja dachu. Szczególnie niebezpieczne jest przegryzienie kabli w samochodzie, w wyniku którego może dojść do awarii w trakcie jazdy auta lub jego zapłonu na skutek zwarcia zniszczonej instalacji elektrycznej.Zwalczanie, odławianie.
Sympatyczny z wyglądu szkodnik zostawia śmierdzące odchody oraz uciążliwy zapach moczu. Usługa sprzątania połączona jest z dezynfekcją preparatem grzybobójczym i bakteriobójczym.
Kuna na strychu, to częsty problem właścicieli domków jednorodzinnych. Nocne harce, buszowanie i drapanie najczęściej w nocy to znak, że  mamy w domu nieproszonego gościa.
Pozostałe usługi;
- odławianie kuny, dostawa i montaż żywołapki, klatki na kunę.
- sprawdzenie kamerą termowizyjną, szkód, oszacowanie zniszczeń i strat w izolacji, wełnie mineralnej, ociepleniu,
- kontrola kamerą endoskopową, filmowanie kamerą inspekcyjną pod kątem obecności kuny w szachtach, kanałach, przestrzeniach w dachu i podbitce niedostępnych „dla oka”
- zabezpieczeni budynku, odstraszenie i zwalczanie kuny, elektryczny pastuch,
Zwalczanie kuny i odstraszanie poprzez oprysk. Produkty odstraszający, oparte o naturalne i bezpieczne dla środowiska składniki. Stosujemy preparat do odstraszania kun oparty o naturalne i bezpieczne dla środowiska składniki.  Skuteczny sposób na oprysk miejsca przebiegu i gromadzenia się zwierząt. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych, oraz na zewnątrz domu, dachu. W skład środka odstraszającego wchodzą naturalne kompozycje olejków eterycznych.
Cennik usługi tel. 504-746-203.
Wrocław. Psie Pole, Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów

  egazetki@o2.pl

                         

Sprzątanie strychów i balkonów po gołębiach Czyszczenie po gołębiach

Opróżnianie mieszkań Wrocław. http://www.omegaplus.home.pl/kompleksowesprzataniewroclaw/

Rozbiórka altan, komórki, http://www.omegaplus.home.pl/likwidacjamieszkanwroclaw/

Usługi świadczy www.ekobroker.pl