Sprzątanie po gołębiach, tel. 504-746-203, czyszczenie balkonu po gołębiach, ptakach we Wrocławiu. Czyszczenie strychu, zabrudzonych  ścian.  Sprzątanie strychów i tarasów, czyszczenie podłogi po gołębiach i innych ptakach oraz usuwanie i czyszczenie zanieczyszczonych przez ptasie odchody miejsc, pomieszczeń. Sprzątanie strychów po gołębiach. Sprzątamy zabrudzone balkony, ściany, okna, podłogi po gołębiach i innym ptactwie, usuwanie, czyszczenie, zanieczyszczonych przez ptasie odchody miejsc, pomieszczeń, zakamarków i balkonów. Wywóz rzeczy ze strychu i tarasu, czyszczenie pomieszczeń z gołębi, wywiezienie zabrudzonych przez ptaki rzeczy z balkonu. Czyszczenie ptasich odchodów. Usuwanie ptasich odchodów i nieczystości. Dezynfekcja balkonu i strychu. Ptasie odchody, sprzątanie.

Zapraszamy do współpracy. Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Opole, Głogów, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Leszno, Kluczbork, Brzeg, Zielona Góra, Oława, Oleśnica, Trzebnica.

Ptaki są nosicielami groźnych chorób, a w ich odchodach zawarte są wirusy, które mogą być przyczyną infekcji. Ponadto odchody odstraszają zapachem i wyglądają nieestetycznie. Gołębie są nosicielami wirusów i bakterii, które mogą powodować u człowieka choroby żołądka oraz jelit w postaci bólu, wysokiej gorączki. Odchody gołębi zawierają liczne pchły, robaki oraz larwy pasożytów. Osoby z obniżoną odpornością organizmu są narażone na infekcje. Należy zachować ostrożność w kontakcie z wyschniętymi ptasimi odchodami. Unikajmy wdychania zarażonego powietrza i kurzu oraz bezpośredniego kontaktu odchodów ze skórą. 

Dezynfekcja. Odkażanie miejsc zabrudzonych przez gołębie specjalistycznym preparatem do dezynfekcji powierzchni, obiektów użyteczności publicznej i prywatnej. Działanie grzybobójcze i bakteriobójcze w dezynfekcji powierzchni. Preparat odstraszający gołębie przeznaczony do stosowania na miejsca oblegane przez ptaki.

Zabezpieczenie. Montaż siatek na gołębie, zabezpieczenie przed wlatującym ptactwem, zabezpieczenie balkonu, kolce na gołębie. Montowanie kolców przeciw ptakom, są to kolce odstraszające, powodujące płoszenie ptaków. Podobne właściwości moją szpilki, igły zamontowane na balkonach i oknach czy balustradach. Innym sposobem zabezpieczenia są siatki na gołębie, które również mogą być również stosowane w celu ochrony zwierząt domowych przed wypadnięciem z balkonów - przede wszystkim kotów i psów. Wrocław, usługi świadczy www.ekobroker.pl

 

tel. 504-746-203 Wrocław i okolice.

egazetki@o2.pl 

 

   

 

egazetki@o2.pl 

Zobacz nasze pozostałe usługi Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Oława

http://www.omegaplus.home.pl/sprzatanie-sos/

www.omegaplus.home.pl/likwidacjamieszkanwroclaw/

 

Usługi świadczy www.ekobroker.pl