Firma zwalczająca robaki, Wrocław

Pluskwy są  pasożytami, które żywią się krwią człowieka.
Można je rozpoznać po charakterystycznym płaskim kształcie ciała i ukrywają głównie w się pęknięciach i szczelinach w  ciemnych i chronione przestrzeniach. Pluskwy  można spotkać w łóżku, meblach tapicerowanych, ubraniach w szafie.  
Gdzie jeszcze mogą lęgnąć się szkodniki ?
W odzieży, pod dywanami.
Za listwami przypodłogowymi.
W łóżku  i meblach tapicerowanych, materace, koce, pościel.
Za meblami, karniszami, a nawet w gniazdach elektrycznych.
Mrówki Faraona należą do owadów, które gdy już „zagoszczą” się w naszym domu, mimo swoich niewielkich rozmiarów mogą być bardzo dokuczliwe. Powodów pojawienia się mrówek faraona może kilka, owady zwabiają produkty spożywcze bogate w białka i cukier a także pozostawione na wierzchu mięso czy nawet pokarm dla psa i kota. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi ok. 2mm mogą dotrzeć w najmniejszą szczelinę, dlatego zwalczanie mrówek jest procesem wymagającym skutecznego środka i regularności w stosowaniu oprysku.
Mrówki w mieszkaniu wyrządzają szkody: niszczą jedzenie skażając je swoimi zarazkami swoje kolonie lokalizując w miejscach zacienionych, szparach i małych wgłębieniach.
Pchły przenoszone są również przez zwierzęta domowe. Jeśli pies lub kot posiada obroże na pchły, owady składają jajeczka w dywanie i innych miejscach np: w szczelinach podłogi, a także w miejscach zacienionych. Owady rozmnażają się bardzo szybko. Ugryzienia pcheł pozostawiają  czerwone swędzące  plamki na skórze. Pchła może przenosić groźne choroby jak: anemia, tasiemiec, dżuma, dur plamisty.Dezynfekcja firma  cena.
Karaluchy i prusaki to owady cieszące się wyjątkową złą sławą. Do życia wybierają ciepłe i wilgotne miejsca w których jeśli znajdą sprzyjające warunki, szybko się rozmnażają osiągając długość nawet do 3 cm. Karaczany są bardzo wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju niedogodności, żywią się wszelkiego rodzaju pożywieniem a bez jedzenia potrafią wytrzymać kilkadziesiąt dni. Robaki charakteryzują się duża odpornością nawet na większe dawki trucizny i niestety potrafią się bardzo szybko rozmnożyć. Samica karalucha składa jednorazowo kilkadziesiąt jak z których po wykluciu w szybki czasie młode stają się dorosłymi osobnikami gotowymi do dalszego rozmnażania. Szkodniki przenoszą szereg drobnoustrojów chorobotwórczych, m. in.  pierwotniaki i bakterie, które mogą powodować u ludzi wystąpienie salmonellozy, czerwonki czy tężca.
Obrzeżki, kleszcze gołębie tzw.  obrzeżek gołębi jest bardzo niebezpieczny ponieważ może być źródłem  boreliozę oraz odkleszczowego zapalenie opon mózgowych.  Występuję w miejscach bytowania ptaków oraz w ich odchodach.
Kleszcz występuje w środowisku naturalnym np. lasy, zagajniki, łąki ale również znajduje dobre warunki do bytowania w miejscach zielonych zagospodarowanych przez człowieka, na działce, w ogrodzie czy trawniku, gdzie oprócz człowieka również pies czy kot może być żywicielem dla owada.
Przenoszą się w trakcie ocierania i strącania z roślin, szukając miejsc na ciele gdzie skóra jest delikatniejsza np. głowa (szczególnie dzieci), ramiona czy pod pachami.
Dzięki substancją znieczulającym wprowadzanym przez kleszcza, początkowo ugryzienie nie wywołuje bólu. Jest szereg chorób wywołanych ukąszeniami tego groźnego pasożyta a najbardziej popularna jest bolerioza, kleszczowe zapalenie mózgu.
Rybiki cukrowe. Intruzy lęgną się w miejscach o podwyższonej wilgoci na przykład łazienka czy odpływy rur z kanalizacją. Rybik jest owadem biegającym potrafiącym wspinać się na pionowe przeszkody dlatego nie należy lekceważyć jego obecności ponieważ w sprzyjających się warunkach rozmnażają się bardzo szybko.
Komary są małe krwiożercze i dokuczliwe. W Polsce występuje około 50 gatunków komara, jednak nie wszystkie żywią się krwią człowieka, znaczna pasożytuje na zwierzętach. Jego naturalnym środowiskiem jest roślinność a jego aktywność szczególnie wzmaga się przy zwiększonej wilgoci, często obserwujemy ich wysoką aktywność po burzy, opadach deszczu. Licznie występują w sąsiedztwie oczek wodnych, rowów, stawów i innych zbiorników z wodą. Komary znajdują swoje ofiary kierując się węchem i wzrokiem. Szczególnie zapach jest dla insektów bardzo wabiący, łatwo jednak zauważyć, że nie każdy przyciąga komary w taki samy stopniu. Ważnym elementem jest tym przypadku skład potu wydzielanego przez skórę.  Największą aktywność wykazują w okresie wiosenno-letnio-jesiennym. Ich ukąszenia psują przyjemność przebywania na powietrzu wypoczynku na tarasie oraz w trakcie spacerów. Należy pamiętać, że mogą one przenosić choroby. Niektóre gatunki  komarów  występujących w strefach podzwrotnikowych oraz tropikalnych mogą być nosicielami drobnoustrojów wywołujące groźne choroby, na przykład, żółta febra, denga, malaria, wirusowe zapalenie mózgu.
Muchy w poszukiwaniu pokarmu siadają na powierzchniach zawierających szkodliwe drobnoustroje na śmieciach, odchodach, zepsutej żywności, zamieszkują opuszczone mieszkania, piwnicy, ogródki działkowe, altany i komórki. Zwalczanie much, opryskiwanie.
Szkodliwe mikroorganizmy przenoszą poprzez swoje ciało oraz swoim układzie pokarmowym.  Mucha jest transmiterem i roznosicielem wielu groźnych chorób na przykład , dur brzuszny, czerwonkę, cholerę, gruźlicę, a nawet tężec  czy tyfus. Muchy znajdujące się  na owocach, mięsie na naczyniach,  pozostawią na nich niebezpieczne zarazki.
Insekty występują masowo w opuszczonych pomieszczeniach, nieużytkowanych mieszkaniach, oborach, w mieszkaniu po zmarłym.
Dezynfekcja środkiem owadobójczym, cennik, tel. 504-746-203.
Kleszcz, mucha, komar,  pchła, karaluchy, prusak, pluskw, rybiki cukrowe, - Usługi dezynfkecji.
Zwalczanie i likwidacja robactwa. Dezynfekcja mieszkań, odpluskwianie i odrobaczanie mieszkania po zmarłym, zaniedbanego, zabrudzonego i zagraconego, czy opuszczonego.

Wrocław, Bartoszowice, Biskupin, Fabryczna, Gądów, Grabiszyn, Grabiszynek, Huby, Jerzmanowo, Karłowice, Kozanów, Krzyki, Księże Małe, Wielkie, Leśnica, Ołtaszyn, Osobowice, Partynice, Pilczyce, Polanka, Polanowice, Popowice, Poświętne,  Pracze Odrzańskie, Psie Pole, Rędzin, Różanka, Sępolno, Stabłowice, Stare Miasto, Strachocin, Strachowice, Swojczyce, Szczytniki, Śródmieście, Wojnów, Wojszyce, Zacisze, Zakrzów, Zalesie, Zgorzelisko, Złotniki.   Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Borowa Oleśnicka, Domaszczyn, Nadolice Wielkie, Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Brzezia Łąka, Krzyków, Radwanice, Kobierzyce, Świniary, Szewce, Pęgów, Chrząstawa, Wysoka, Iwiny, Wisznia Mała, Pasikurowice, Ramiszów.

   

egazetki@o2.pl

 

Usługi świadczy www.ekobroker.pl