Zaklad pogrzebowy Wrocław.

Obsługujemy wszystkie cmentarze w mieście  Wrocław Osobowice, Grabiszyn, Pawłowice, Leśnica, Psie Pole, Kiełczowska, cmentarz osobowicki, grabiszyński, Bujwida, Smętna, Bardzka, św. Wawrzyńca, Rodziny, Maurycego, Ducha Świętego, Jerzmanów, Maślice,  Rędzińska, Gałczyńskiego, Ołtaszyn, Gosławicka, Krzelowska, Marszowice, Kiełczów, Skowronia Góra, Klecina, Zabrodzka,  Brochów, Grabiszynek i inne cmentarze parafialne.
 
Montaż drewnianej obudowy grobu. Rama na grób wraz usługą zamontowania. Oferujemy skrzynkę nagrobną na terenie cmentarzy we Wrocławiu i okolicach.  Cennik usług do uzgodnienia. Montaż obudowy grobu, montujemy obrzeża nagrobne. skrzynka na grób. Ramki z drewna nagrobne wraz montażem; kolor do wyboru. Obrzeże, obudowa grobu, ramy na grób, obrzeże nagrobne, nagrobek tymczasowy, drewniana ramka wraz z montażem na cmentarzach we Wrocławiu.
Pomnik Wrocław. Oferujemy konkurencyjne pomniki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zamiast nagrobka z kamienia.Tani i solidny pomnik nagrobek Wrocław
 
Pomnik tradycyjny na urnę, urnowy oraz dziecięcy. Nagrobki tradycyjne i urnowe Wrocław. Wykonane z trwałego materiału,  eleganckie  różne  wzory i kolory. Pełna obsługa wraz z montażem z przygotowaniem podłoża do montażu na cmentarzu.
Ceny bardzo konkurencyjne w stosunku do tradycyjnego nagrobka kamiennego. W ofercie  pomniki pojedyncze i podwójne.
 
Nagrobek urnowy, opis i charakterystyka.
 
Najważniejszym elementem pomnika na urnę odróżniającym od nagrobka tradycyjnego jest jego wielkość. Ma to bezpośredni związek z faktem, iż  grób z urną jest znacznie mniejszy niż kwatera do tradycyjnej mogiły ziemnej. Kwatery te, względu na nieduże rozmiary urn, zajmują mniejszą powierzchnię.
 
Nagrobki tradycyjne.
Oferujemy nagrobki typu tradycyjnego, sarkofagi , książka oraz w kształcie tradycyjnym z pionową płytą.
Cena pomnika  wykonanego z kamienia wraz z usługą montażu jest uzależniona od modelu i rodzaju materiału. W ofercie jako alternatywę dla wyrobu z kamienia oferowanego przez zakład pogrzebowy, oferujemy pomnik wykony z tworzywa sztucznego. Ze względu na niewielką wagę nagrobka  usługa jest wykonywana w komplecie z montażem i kotwiczeniem pomnika wraz jego zabetonowaniem. Przytwierdzenie pomnika do podłoża chroni przed jego przypadkowym przesunięciem i utrudnia jego kradzież co wiązało by się z wykopaniem zabetonowanych w ziemi metalowych kotw.
Wzory i modele dostępne są katalogu i indywidualne życzenie Klienta.
W ofercie również akcesoria m. im. montaż, ławki, obsypanie grobu grysem, kamyczkami.
 
Nagrobek z plastiku jest trwały, łatwy w utrzymaniu w czystości i odporny na warunki atmosferyczne. Wykonany z materiału odpornego na zarysowania, w wysokich i niskich temperaturach nie odkształca się. Pomnik tani, ale trwały i elegancki.
 
Montaż nagrobka z tworzywa sztucznego, jest ciekawą alternatywą do tradycyjnego grobu z kamienia oferowanego przez zakład kamieniarski.
Nagrobek plastikowy jest trwały, cechuje go odporność na działanie warunków pogodowych.
Nie odkształca się pod wpływem temperatury i jednocześnie jest  tańszy od grobu z kamienia.
Utrzymanie i czyszczenie jest bardzo proste. Brud i zanieczyszczenia łatwo usunąć z powierzchnie pomnika.
Dostępne są różne modele o tradycyjnych wymiarach oraz  również mały pomnik w wersji  dziecięcej, urnowej.
W opcji z montażem stosujemy zabezpieczenie przed kradzieżą.
 
Jaka jest cena pomnika plastikowego  z tworzywa sztucznego ?
 
Zapytaj o katalog i cennik usługi z montażem.
Tel. 504-746-203.
http://posprzataniegrobow.eu/

 Wrocław, tel.  504-746-203

  egazetki@o2.pl

                         

Pomniki z tworzywa  http://omegaplus.home.pl/pomnik-z-tworzywa-sztucznego/

obudowy grobu http://www.omegaplus.home.pl/obudowy-grobu/

Usługi świadczy www.ekobroker.pl