ozonowanie firmy wroclaw

Jedną z metod usuwania brzydkiego zapachu jest metoda ozonowania pomieszczenia. Proces polega na wtłoczeniu odpowiedniej ilości cząstek ozonu w danym lokalu aby uzyskać jego na tyle wysokie stężenie, które jest konieczne do dezynfekcji powierzchni. Metoda jest bezpieczna i ekologiczna a mieszkanie po zabiegu jest gotowe do użytkowania. Ozon ze względu na swoje właściwości fizyczno-chemiczne krótko po jego wytworzeniu zmienia się w tlen w związku z powyższym jego magazynowanie jest bardzo trudne. Skutecznym sposobem na wytworzeniu jego cząsteczek jest urządzenie nazywane potocznie „generator ozonu”.
Zaletą tej metody jest jej bezpieczeństwo, ponieważ do dezynfekcji pomieszczenia nie jest potrzeba używania dodatkowo środków chemicznych. Właściwości ozonu pozwalają w sposób prosty i skuteczny odświeżyć lokal ze szkodliwych grzybów oraz bakterii przy występującej wilgoci na ścianach i podłożu budynku.

Kiedy stosujemy i co usuwa metoda ozonowania?

- eliminacja brzydkich zapachów i odoru. Usuwanie odorów tzw dezodoryzacja : stęchlizna, nikotyna, dym z papierosowy, spalenizna, po zalaniu, odchody, po fekaliach, po zgonie, nieprzyjemne zapachy.
- likwidacja pleśni i grzybów pojawiających się na ścianie. Powstają w wyniku pojawiającej się wilgoci, jej nadmiar jest naturalnym środowiskiem dla grzybni. W pierwszym etapie usługi wykonujemy usuwanie wilgoci. Pozbycie się wilgoci z mieszkania to odcięcie dla pleśni i grzybów ich naturalnego środowiska.Usuwanie brzydkiego zapachu z mieszkania.
- usuwanie roztoczy, mikroorganizmy zalegające w pościeli, ubraniach, obiciach mebli, mogą niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ są źródłem alergii, osłabienia organizmu oraz ataków astmy.
- niszczenie wirusów i bakterii, drobnoustroje ze względu na ich wysoką wrażliwość giną już po pierwszym kontakcie z ozonem.
- działanie antyalergiczne, dokonując w procesie ozonowania osłabia działanie pyłków kwiatowych.
- smród po papierosach, stęchlizna, nikotyna. W pomieszczenia w którym palono papierosy występuję duże nagromadzenie dymu tytoniowego z papierosów. W miejscach o bardzo dużej stęchliźnie nikotynowej, przed rozpoczęciem ozonowania, dla zwiększenia jego skuteczności wykonujemy sprzątanie środkami o bezpośrednim działaniu dezynfekowaną powierzchnie mebli, ścian.
- odświeżenie mieszkania po zalaniu, bezdomnych, po zbieraczu. W takich mieszkaniach często nagromadzonych jest wiele gratów, starych mebli i rzeczy i zwykłych śmieci, które nadają się do wyrzucenia. Oferujemy ich wywóz a następnie dezynfekcja i ozonowanie.
- Usuwanie brzydkiego zapachu po lakierach, farbach. Warsztaty i pomieszczenia gospodarcze to miejsca w których składowane są różnego rodzaju chemikalia powodujące wydzielanie nieprzyjemnych zapachów.
- oczyszczenie pomieszczenia po zgonie, zmarłym. Dezodoryzacja mieszkania połączona z usługą wywozu mebli i rzeczy, tzw. likwidacja mieszkania, opróżnienie i wywóz zbędnego wyposażenia.
- przygotowanie mieszkania do sprzedaży, odświeżenie po poprzednich lokatorach, zapachu po poprzednim właścicielu, zwierzętach, psach, kotach oraz ich odchodów.

Ozonowanie biura, dom, lokal, mieszkanie, pomieszczenie, przychodnie, gabinet lekarski oraz miejsca użyteczności publicznej restauracja, kawiarnia, bar, dyskoteka, pub. Placówki oświatowe, żłobek, przedszkole, szkoła, a także szatnie ośrodka sportowego, siłownia.

 

Cena usługi tel. 504-746-203.

Wrocław. Psie Pole, Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów.


   

egazetki@o2.pl

Osuszanie ścian,  http://omegaplus.home.pl/osuszanie-scian/
Sprzątanie po zalaniu  http://www.omegaplus.home.pl/sprzatanie-sos/
Termowizja http://omegaplus.home.pl/termowizja-wroclaw/

Usługi świadczy ekobroker.pl