Firma osuszanie mieszkań Wrocław

Proponujemy osuszanie pomieszczeń, mieszkań metodą, która jest bezinwazyjna. Nie niszczy struktury ściany i podłoża. Jej zaletą jest stosunkowo niska cena i niewielka uciążliwość dla użytkownika domu.
Wykorzystywane są osuszacze, wentylatory i nagrzewnice oraz innego sprzętu wspomagającego proces usuwania wilgoci:
Oferujemy usługi, osuszania. Ozonowanie mieszkania.
- po zalaniu pomieszczenia;
- w celu usunięcia wilgoci budowlanej;
- po wykonaniu prac remontowych, po wylaniu podłogi, przed ułożeniem paneli;
- po podtopieniu, powodzi;
- po awarii hydraulicznej, pęknięciu rury, wybiciu toalety;
- osuszanie piwnicy
- wynajem osuszacza, nagrzewnic.

Usługi dodatkowe:
- kamera termowizyjna, lokalizacja wycieku, pękniętej rury. Znalezienie miejsca wycieku przy pomocy kamery na podczerwień, termowizyjnej.
- Sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu, awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej.
- usuwanie skutków zalaniu, wywóz zniszczonych rzeczy, mebli, dywanów, demontaż paneli, podłogi.
- usuwanie wilgoci oraz grzyba i pleśni ze ściany.
- ozonowanie, likwidacja brzydkich zapachów, usuwanie smrodu i odorów.


Jakie dobrać właściwe urządzenia do osuszenia pomieszczenia
Na rynku dominują 2 typu urządzeń.

Osuszacz kondensacyjny (absorpcja)
Działa na zasadzie skraplania wody na zimnych powierzchniach, jego zasadniczą częścią jest sprężarka wspomagana wentylatorem. Układ obiegu jest zamknięty, a co określoną ilość godzin pracy wymagane jest czyszczenie filtra powietrza.

Kondensacyjny pochłaniacz wilgoci charakteryzuje duża wydajność lecz w stosunkowo wąskim zakresie wilgotności i temperatury. Dobrze sprawdzają się w wilgotności powietrza – ok 80% oraz temperaturze powyższej 20°C.
Osuszacze kondensacyjne podczas swojej pracy nie podgrzewa powietrza w tak dużym stopniu jak jego adsorpcyjny odpowiednik.

Osusacz adsorbcyjny Wrocław, cennik za osuszanie
Cząsteczki wody osiadają na powierzchni żelu krzemionkowego, który jest adsorbentem. Strumień powietrza przepływa przez pracujący rotor. Zakres zastosowania umożliwia ich stosowanie w szerokim zakresie temperatur nawet w okolicach 1 stopnia C i w zimnych i wilgotnych pomieszczeniach.

W przypadku gdy chcemy przyśpieszyć proces osuszania lokalu, warto skorzystać z urządzeń wspomagających w postaci wentylatorów i nagrzewnic. Zwiększenie prędkości obiegu powietrza w lokalu zwiększa skuteczność osuszania, powodując iż wymiana powietrza ma miejsce również w trudno dostępnych zakątkach lokalu.
Nagrzewnice elektryczne – proste urządzenie wspomagane wewnętrznym rotorem, szybko podwyższa temperaturę pomieszczenia oraz pełni funkcje wentylacji i przewietrzania wilgotnego powietrza. W czasie pracy nie wydziela nieprzyjemnych zapachów, spalin, co sprawie i możemy ją stosować w pomieszczeniach o słabej wentylacji, których przebywają ludzie. Dzięki temu i nagrzewnica nie wydziela podczas pracy pary wodnej świetnie sprawdza się do przyśpieszania procesu osuszania z nadmiaru wody i wilgoci w budynku, jednocześnie rozprowadzając ciepło po całej powierzchni lokalu.

Efektem ubocznym zalania jest również utrzymujący się w pomieszczeniach charakterystyczny zapach stęchlizny. Brzydki i nieprzyjemny zapach usuwamy stosując
ozonowanie. To prosta a zarazem skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji likwidująca, chorobotwórcze drobnoustroje, bakterie, roztocza, grzyby.
Metoda bezinwazyjna !

Cennik usług tel. 504-746-203. Wrocław. Psie Pole, Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów.

 

   

Zobacz nasze pozostałe usługi

Sprawdzenie ogrzewania podłogowego. http://omegaplus.home.pl/sprawdzenieogrzewaniapodlogowego/

Badanie kamerą termowizyjną. http://omegaplus.home.pl/kameratermowizyjna-wroclaw/

 

 

Usługi świadczy www.ekobroker.pl