Sposób na złpanie kuny, lisa.

Lis to najpospolitszym drapieżnikiem w naszym. Charakteryzuję się wydłużonym tułowie, głową o ostro zakończonym pysku i trójkątnych uszach. Czy pojawienie się lisa niesie ze sobą zagrożenie. Czy są skuteczne sposoby na lisy, Co zrobić by pozbyć się szkodnika. Lisy przenoszą choroby. Istotnym zagrożeniem jest przenoszona przez zwierzęta wścieklizna, która jest niebezpieczna chorobą zakaźną.

 

Koty  jest najpopularniejszym zwierzęciem domowym, ma okrągłą głowę, a jego duże oczy przystosowane są do widzenia w półmroku.  Posiada bardzo dobrze rozwinięty zmysł słuchu i wzrok, węchu oraz dobrze wykształcony zmysł dotyku.

Kiedy potrzebne jest odławianie kotów ? Jakie są sposoby na jego złapanie.

Odłowienie kota do żywołapki wynika z potrzeby np.:

- gdy kot uciekł z domu i chcemy go zwabić z powrotem

- zwierzę jest chore, ranne, chcemy go bezpiecznie złapać i poddać leczeniu.

- uchronić koty przed mrozami, złapać i umieścić w bezpiecznym miejscu.

Do łapania kotów służą specjalne klatki. Działanie jest dla nich w pełni bezpieczne. Wykorzystują one system zapadkowy. Które odcina kotom drogę ucieczki, jednocześnie nie czyniąc im krzywdy.

 

Kuny.

Szkody wyrządzane przez kuny. Przegryzione kable, izolacje. Pogryzione i zniszczone ocieplenie i izolacja dachu. Szczególnie niebezpieczne jest przegryzienie kabli w samochodzie, w wyniku którego może dojść do awarii w trakcie jazdy auta lub jego zapłonu na skutek zwarcia zniszczonej instalacji elektrycznej.

Sympatyczny z wyglądu szkodnik zostawia śmierdzące odchody oraz uciążliwy zapach moczu. 

Kuna na strychu, to częsty problem właścicieli domków jednorodzinnych. Nocne harce, buszowanie i drapanie najczęściej w nocy to znak, że  mamy w domu nieproszonego gościa.

Co robić ? Nasz sposób na pozbycie się powinien być szybki i zdecydowany. Pozwalając jej na bytowanie w naszym domu narażamy się że kuna wykorzysta nasz strych do rozrodu i wychowania małych.

Jak się je pozbyć , Czy są skuteczne metody na jej zwalczanie lub odłowienie ?

 

Akcje łapania do klatki i wywożenia dzikich zwierząt organizowane przez władze skuteczne, ale nie zawsze rozwiązują problem akurat w Twojej okolicy. Rozwój miast i osiedli powoduję że nasze gospodarstwa, śmietniki stają się dla nich dobrym miejsce na znalezienie pokarmu lub bytowania. Firma odławiająca dzikie i bezpańskie zwierzęta może pomóc w rozwiązaniu problemu.

 

Żywołapki na lisy , kuny czy nawet koty mają prostą zasadę działania na zasadzie systemu zapadkowego, który po jego uruchomieniu odcina zwierzęciu drogę ucieczki. W środku klatki znajduję się miejsce na przynętę. Kuna czy lis naciskając swoim ciężarem uruchamia zapadki zatrzaskujące klatkę. Pułapka jest duża, zapewnia miejsce w środku aby zwierzęciu nie działa się krzywda oraz miało dostęp do powietrza.

Pułapki wykonane są z siatki z grubego drutu ocynkowana. Oczko o średnicy ok 2 cm spełniają warunki bezpiecznego stosowania.  Pomalowane farba w kolorze maskującym khaki. Dodatkowo posiada otwór do umieszczenia jajka, które jest bardzo lubią kuny. Zamocowany składany uchwyt pozwala na bezpieczny transport zwierzęcia.

 

 

 

Dostawa, odbiór, montaż, konsultacje i pomoc.  Cena usługi, Tel. 504-746-203.

Wrocław, Oleśnica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Długołęka, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień, Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pasikurowice, Ramiszów.


  egazetki@o2.pl

                         

Usługi dla dla domy i firmy http://omegaplus.home.pl/

Sprzątanie po zalaniu  http://www.omegaplus.home.pl/sprzatanie-sos/

Rozbiórka altan, komórki, http://www.omegaplus.home.pl/likwidacjamieszkanwroclaw/

Usługi świadczy www.ekobroker.pl