Lokalizacja i odlowienie zwierzat wroclaw

Dlaczego nasi pupile uciekają z domu ?  Ucieczka kota czy psa może być spowodowana wieloma czynnikami, pamiętajmy, mimo iż jest to zwierzę domowe, to jednak posiada swój naturalny instynkt, który może dać znać o sobie,  skłaniając naszego pupila do ucieczki.
Przyczyn może być kilka:
- potrzeba kontrolowania swojego terytorium
- ruja
- stres związany z przeprowadzką
- nagły impuls np. ucieczka przed innym zwierzęciem
- choroba, otumanienie spowodowane np. przyjmowaniem leków.
Odłowienie zwierzęcia, złapanie zwierząt dzikich np. kuna. Lokalizacja zwierząt domowych, które uciekły od właściciela. Np. pies, kot. Sprawdzenie o odnalezienie małych zwierząt które uciekły z klatki, akwarium terrarium, np. jaszczurki, chomika. Szacowanie szkód wyrządzonych przez kuny badaniem termowizyjnym, sprzątanie i dezynfekcja. Cena usługi do uzgodnienia.
  
Czym dysponujemy ?
 
Kamera termowizyjna
Pomaga w lokalizacji zwierząt na zewnątrz. Pozwoli na wskazanie miejsca pobytu osobnika w krzakach czy ukrytego w trawie. W przypadku ucieczki z domu psa lub kota termowizja może pomóc w odszukaniu również w porze nocnej. Detektor rejestruje promieniowanie podczerwone pochodzące z szukanego obiektu.
 
 
Kamera termowizyjna Bosch GTC 400 C  umożliwia szybką wizualizację różnic temperaturowych w ciągu kilku sekund oraz łatwe dokumentowanie wyników pomiaru.
Czujnik podczerwieni wyposażony jest w 19200 punktów pomiarowych gwarantujących bardzo szczegółowy obraz termiczny.
Termodetektor pozwala w prosty i szybki sposób zlokalizować szukany obiekt.
Kamera endoskopowa:
Służy do sprawdzenie szachtów, wąskich rur, małych przestrzeni niedostępnych dla człowieka np.: poddasze, kanalizacja a w przypadku lokalizacji małego zwierzęcia np. chomika, świnki morskiej. Małe zwierzęta np. świnka morska, chomik potrafi się ukryć w zakamarkach niedostępnych dla człowieka, za szafą, po podłogą, za meblami, we wnęce.
 
Nowoczesny endoskop wifi 1200p pro 10m wersja hard wodoodporny,
Doskonała jakość obrazu 1200p
8 diod LED doświetlających
Kamera wodoszczelna na przewodzie HARD 10m
Podgląd na żywo bez opóźnień
Doskonała optyka. W naszej kamerze endoskopowej został zastosowany wysokiej klasy przetwornik obrazu.
Średnica obiektywu: 8.0MM
Kąt widzenia: 70°
 
Żywołapki to tradycyjna metoda złapania do klatki. Dzięki umieszczeniu, zanęty zwierzę zostaje zwabione do środka, następnie uruchamia się system zapadkowy odcinający ucieczkę. Jest to bezpieczna metoda nie robiąca zwierzęciu krzywdy. Kształt klatki jest zaokrąglony by uniknąć przypadkowego skaleczenia. Klatki malowane są w maskujący zielony kolor.
 
Wrocław. Psie Pole, Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów.
Cennik usługi do uzgodnienia tel. 504-746-203.

 

egazetki@o2.pl

                         

Sprawdzenie ogrzewanie podłogowe i szczelności okien.  http://omegaplus.home.pl/kameratermowizyjna-wroclaw/

Zwalczanie kun http://omegaplus.home.pl/odlawianie-kun-cennik/

Usługi świadczy www.ekobroker.pl