Zwalczanie komarów, oprys, Wrocław

Małe krwiożercze i dokuczliwe. W Polsce występuje około 50 gatunków komara, jednak nie wszystkie żywią się krwią człowieka, znaczna pasożytuje na zwierzętach.
Jego naturalnym środowiskiem jest roślinność a jego aktywność szczególnie wzmaga się przy zwiększonej wilgoci, często obserwujemy ich wysoką aktywność po burzy, opadach deszczu. Licznie występują w sąsiedztwie oczek wodnych, rowów, stawów i innych zbiorników z wodą. Komary znajdują swoje ofiary kierując się węchem i wzrokiem. Szczególnie zapach jest dla insektów bardzo wabiący, łatwo jednak zauważyć, że nie każdy przyciąga komary w taki samy stopniu. Ważnym elementem jest tym przypadku skład potu wydzielanego przez skórę.
 
Największą aktywność wykazują w okresie wiosenno-letnio-jesiennym. Ich ukąszenia psują przyjemność przebywania na powietrzu wypoczynku na tarasie oraz w trakcie spacerów. Należy pamiętać, że mogą one przenosić choroby. Niektóre gatunki  komarów  występujących w strefach podzwrotnikowych oraz tropikalnych mogą być nosicielami drobnoustrojów wywołujące groźne choroby, na przykład, żółta febra, denga, malaria, wirusowe zapalenie mózgu.
  
Zwalczanie komarów.
 
Oprysk.
Usuwanie komarów z ogrodu, działki bez udziału substancji chemicznych.
Preparat oparty o naturalne składniki do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz  na zewnątrz. Metoda na odkomarzanie działki, posesji z wykorzystaniem środka naturalnego zawierającego kompozycje olejków eterycznych. Środek odstraszających komary i kleszcze bez użycia pestycydów działa kierując silny strumień o dużym zagęszczeniu kropel na oczyszczaną powierzchnię – zraszanie.  Zwalczanie komarów i kleszczy przy użyciu naturalnych i bezpiecznych środków opartych na składnikach olejków eterycznych. Zraszanie i zamgławianie powierzchni preparatem zawierający geraniol, naturalna kompozycja olejków eterycznych.
Oprysk przeciw owadom naturalny i za pomocą replentów.
  
Zamgławianie terenu
Jest sposób polegający na wytworzeniu mgły składającej się kropelek o mikroskopijnej średnicy, a następnie za pomocą generatora, mgła jest rozprowadzana. Dzięki ich niewielkiej średnicy cząsteczki są lżejsze od powietrza, co pozwala na ich rozprowadzenie w szparach i szczelinach.  
Generator mgły, to urządzenie służące do nawilżania, zamgławiania, odkażania, dezynfekcji, dezynsekcji. Pomocny nie tylko przy odkomarzaniu czy likwidacji much, ale również przy odgrzybiania, usuwania uciążliwych zapachów, odorów. ,
 
Stosowane środki to repelenty, czyli odstraszacze, które nie zabijają owadów, lecz mają za zadanie je odstraszyć i jednocześnie są stosunkowo bezpieczne dla innych występujących w środowisku form życia występujących w środowisku.
 
Zwalczanie i odstraszanie, dezynsekcja oraz dezynfekcja.
Kuny, lisy - żywołapki, odławianie, elektryczny pastuch, oprysk.
Gołębie - sprzątanie, dezynfekcja.
Komary, muchy, mole, mrówki - oprysk, zamgławianie, zwalczanie, likwidacja.
 
Cennik usługi: tel. 504-746-203
 
http://omegaplus.home.pl/precz-kleszcz/
http://omegaplus.home.pl/odkomarzanie-wroclaw/
http://www.omegaplus.home.pl/sprzataniepogolebiach/
http://omegaplus.home.pl/muchy-zwalczanie-wroclaw/
Wrocław, Bartoszowice, Biskupin, Fabryczna, Gądów, Grabiszyn, Grabiszynek, Huby, Jerzmanowo, Karłowice, Kozanów, Krzyki, Księże Małe, Wielkie, Leśnica, Ołtaszyn, Osobowice, Partynice, Pilczyce, Polanka, Polanowice, Popowice, Poświętne,  Pracze Odrzańskie, Psie Pole, Rędzin, Różanka, Sępolno, Stabłowice, Stare Miasto, Strachocin, Strachowice, Swojczyce, Szczytniki, Śródmieście, Wojnów, Wojszyce, Zacisze, Zakrzów, Zalesie, Zgorzelisko, Złotniki.   Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Borowa Oleśnicka, Domaszczyn, Nadolice Wielkie, Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Brzezia Łąka, Krzyków, Radwanice, Kobierzyce, Świniary, Szewce, Pęgów, Chrząstawa, Wysoka, Iwiny, Wisznia Mała, Pasikurowice, Ramiszów.

 

 

tel. 504-746-203

Zobacz nas na:

     

 usługi świadczy  www.EKOBROKER.pl