Pomagamy i reprezentujemy Klienta w sporach i zastępstwie w postępowaniach środowiskowych, w procedurach urzędowych. Służymy pomocą merytoryczną w interpretacji przepisów Prawa Ochrony Środowiska, Ustawy o Ochronie Przyrody, Ustawy o odpadach oraz innych związanych z tematyką ochrony środowiska i hałasu. Dzięki wieloletnim doświadczeniu oferujemy Państwu merytoryczną pomoc w podejmowanych działaniach. Firma Ekobroker powstała w 2010 roku, aby ułatwić Państwu dostosowanie się do rosnących wymagań z zakresu ochrony środowiska, jakie powinny spełniać przedsiębiorstwa prowadzące działalność związaną z korzystaniem ze środowiska, naturalnego.


Obsługa osób prywatnych i firm z całego kraju. Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Częstochowa, Radom, Gliwice, Bytom, Toruń, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Wałbrzych, Płock, Opole, Elbląg, Gorzów , Wielkopolski, Tarnów, Zielona Góra, Koszalin, Legnica, Kalisz, Grudziądz, Jastrzębie Zdrój, Słupsk.


Doradztwo prawne na etapie prowadzenia budowy i eksploatacji inwestycji.
Ochrona przyrody, hałas, odpady, śmieci, przyroda. Ekspertyzy, opinie, procedury.
Pomoc ekspercka w sprawach związanych z ochroną przed hałasem, środowiska, przekroczeniami hałasu, odpadami, zniszczenia zieleni.
Skargi, wnioski, konsulting i doradztwo, przygotowanie pism.
Porady z prawa ochrony środowiska, przyrody.
Ekrany akustyczne, hałas od drogi, przejeżdżających samochodów, linii kolejowej, urządzeń, turbin, zakładu przemysłowego, produkcyjnego, warsztatu, boiska szkolnego.
Biuro udziela porad z zakresu problemów środowiska naturalnego i ochrony przyrody.
Sprawdzenie dokumentacji specjalistycznej.
Audity dla firm pod kontem wymagań ochrony środowiska.
Szkolenia indywidualne.
Reprezentowanie firmy podczas kontroli.


W ramach działań outsourcingu proponujemy prowadzenie stałej i okresowej dokumentacji środowiskowej:
Raporty KOBiZE
Obliczanie opłat za korzystanie ze środowiska.
Ewidencja odpadów.
Zbiorcze zestawienie odpadów.
F-gazy, dokumentacja, chłodnictwo.

Obsługujemy klientów ze wszystkich województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.


Przystosowanie działalności do wymagań prawnych ochrony środowiska z tematów: gospodarka odpadami, sporządzania sprawozdań z ochrony środowiska, przygotowanie opłat środowiskowych za korzystanie ze środowiska, rejestracja i zgłoszenie  firmy do krajowej bazy KOBiZE, ekrany akustyczne, projekty.

tel. 502-032-782, 504-746-203.

 

Usługi świadczy www.EKOBROKER.pl

biuro@ekobroker.pl

Informacje  zamieszczone na tej stronie internetowej nie stanowią informacji prawnej, porady, nie są opinią prawną. Materiały zamieszczone są w celach informacyjnych. Nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone na stronie informacje, za braki, nieścisłości, pomyłki w zamieszczonych materiałach.
OCHRONA ŚRODOWISKA - USŁUGI DLA FIRM
Sprawy z ochrony środowiska, podania pisma, wnioski, zezwolenia.  www.omegaplus.home.pl/sprawy-srodowiska/ 
Kobize usługi raporty, www.omegaplus.home.pl/pomoc-kobize/ 
Wezwanie z ochrony środowiska  www.omegaplus.home.pl/kontrolasrodowiskowa/
od samochodów, hałas od pociągów, maszyn, wentylatorów, skarga na hałas, ograniczenie hałasu, pociągu, samochodu