Zwalczanie pluskwy we Wrocławiu.

Pluskwy są  pasożytami, które żywią się krwią człowieka.
Można je rozpoznać po charakterystycznym płaskim kształcie ciała i ukrywają głównie w się pęknięciach i szczelinach w  ciemnych i chronione przestrzeniach. Pluskwy  można spotkać w łóżku, meblach tapicerowanych, ubraniach w szafie.  
Gdzie jeszcze mogą lęgnąć się szkodniki ?
W odzieży, pod dywanami. Firma zwalczająca pluskwy.
Za listwami przypodłogowymi
W łóżku  i meblach tapicerowanych, materace, koce, pościel.
Za meblami, karniszami, a nawet w gniazdach elektrycznych.
Opryski na owady biegające. Do dezynfekcji pluskiew używamy nowoczesny i ekonomiczny preparat owadobójczy w postaci proszku do sporządzania zawiesiny do oprysku. Środek zwalcza: kleszcze, muchy, komary, mrówki, pchły, karaluchy, prusaki, pluskwy, rybiki cukrowe, roztocza i inne owady w pomieszczeniach (mieszkalnych, gospodarczych, hodowlanych, publicznych, magazynowych, produkcyjnych itd.) i wokół budynków.
Stosujemy metodę oprysku środkiem który jest  bezwonny i nieplamiący.
Jeśli w mieszkaniu są pluskwy, prawdopodobnie występują one w sąsiednich lokalach.  dlatego zaleca się dezynfekcje mieszkań sąsiednich oraz lokali położonych powyżej i poniżej mieszkania zapluskwionego.
Dezynfekcja mieszkań użytkowych oraz zaniedbanych, zabrudzonych i zagraconych, po lokatorach, po zmarłym, po zgonie i innych lokali i pomieszczeń, w których pojawiły się insekty.
 
Firma usuwająca robaki, likwidacja. Cennik tel. 504-746-203, egazetki@o2.pl

Wrocław, Bartoszowice, Biskupin, Fabryczna, Gądów, Grabiszyn, Grabiszynek, Huby, Jerzmanowo, Karłowice, Kozanów, Krzyki, Księże Małe, Wielkie, Leśnica, Ołtaszyn, Osobowice, Partynice, Pilczyce, Polanka, Polanowice, Popowice, Poświętne,  Pracze Odrzańskie, Psie Pole, Rędzin, Różanka, Sępolno, Stabłowice, Stare Miasto, Strachocin, Strachowice, Swojczyce, Szczytniki, Śródmieście, Wojnów, Wojszyce, Zacisze, Zakrzów, Zalesie, Zgorzelisko, Złotniki.   Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Borowa Oleśnicka, Domaszczyn, Nadolice Wielkie, Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Brzezia Łąka, Krzyków, Radwanice, Kobierzyce, Świniary, Szewce, Pęgów, Chrząstawa, Wysoka, Iwiny, Wisznia Mała, Pasikurowice.

   

Zobacz nasze pozostałe usługi.

http://www.omegaplus.home.pl/sprzatanie-sos/

www.omegaplus.home.pl/likwidacjamieszkanwroclaw/

Usługi świadczy www.ekobroker.pl