Cięcie kamienia i kostki brukowej Wrocław

Cięcie kostki brukowej, tel. 504-746-203, Wrocław. Docinanie kamienia, krawężników, betonu.

Jeśli układasz kostkę brukową i potrzebujesz przeciąć kostkę, po docinać krawężniki, a nie masz czasu lub narzędzi by to zrobić, nie musisz jechać z materiałem do cięcia, my przyjedziemy do Ciebie i usługę wykonamy na miejscu.

Przyjazd w własnym urządzeniem, a jest to duża gilotyna brukarska do cięcia kostki brukowej kamienia.Usługi docinaninania kostki.
Jest przeznaczona do cięcia wszystkich popularnych formatów kostki, płyt, obrzeż, krawężników, cegły klinkierowej, cegły ceramicznej, cegły szamotowej, kamienia itp. Gilotyna posiada noże z hartowanej stali o trzech ostrzach.

Przecinanie, docinanie nie tylko kostki ale również krawężników, obrzeży betonowych i innych elementów z betonu oraz cegieł, płyt chodnikowych, a także kafli.
Usługi cięcia kostki i betonu. bloczki betonowe, wapienno – piaskowe, SILKA SUPOREX)

Tniemy gilotyną do kostki brukowej do pracy której nie jest potrzebny prąd, jak również nie pozostaje po pracy pył jak przypadku cięcia piła.
Solidna przecinarka do łupania kostki brukowej, krawężników, kamieni kompozytowych
Szerokość cięcia max: 330 mm
Wysokość cięcia materiału: 26-140 mm


Świadczymy mobilne usługi przecinania , rozłupywania, różnego rodzaju materiałów budowlanych takich jak: bloczki betonowe, wapienno – piaskowe (SILKA SUPOREX), kostka brukowa a nawet cegły.kto przycina kostkę we Wrocławiu.

Jeśli potrzebujesz przyciąć tylko kilka elementów nie musisz kupować urządzenia tylko skorzystaj z naszej pomocy.

Jest to solidna przecinarka do łupania kostki brukowej, krawężników, kamieni kompozytowych itp.
Docięcie na wymiar kostki, betonu, krawężników, obrzeży betonowych i innych elementów z betonu oraz cegieł.


Cennik tel.504-746-203.

Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów.


   

egazetki@o2.pl 

 

Zapraszamy również na:

http://omegaplus.home.pl/skuwanieposadzek-wroclaw/

http://omegaplus.home.pl/demontaz-podlogi-wroclaw/

Usługi świadczy www.ekobroker.pl