budka akustyczna cena

Budki dźwiękoszczelne to nowoczesne rozwiązania do biura, oferującą  prywatną i co ważne cichą przestrzeń. Stosowane coraz częściej nie tylko w hałaśliwych open space'ach, znajdują zastosowanie na głośnej hali produkcyjnej czy w warsztacie. Nakładające się dźwięki np.: rozmowy telefoniczne, dźwięki dzwonków, dyskusji powodują dekoncentracje i sprawiają że zwyczajnie nie możemy skupić na zadaniu zwłaszcza gdy potrzebujemy chwili w ciszy i skupieniu.
Jak możemy rozwiązać problem hałasu ?
Rozwiązaniem są coraz popularniejsze budki akustyczne. To nie wielkie boksy izolacyjne mieszczące od 1 - 6 osób.
W sytuacji gdy mamy potrzebę spotkania na wideokonferencji, chcemy  w spokoju porozmawiać z klientem lub pozostać „sam na sam” ze swoimi myślami, możemy skorzystać z kabiny akustycznej.
To przeszklone konstrukcje wykonane z materiałów o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych sprawiają że nawet gdy boks jest ustawiony blisko źródła dźwięku w środku jest cicho.
Kolejną zaletą jest lekkość i mobilność konstrukcji. Kabina jest łatwa w przenoszeniu dzięki czemu możemy łatwo ją wpasować w dostępną przestrzeń biura.
W zależności od wersji budka dźwiękoszczelna wyposażona jest we własne oświetlenie, wentylacje oraz gniazdka zasilające.
Doskonała akustyka jest dwukierunkowa: sprawia, że hałas docierające z zewnątrz nie przeszkadza w  spokojnej pracy wewnątrz ale  rozmowy wykonywane w środku nie przeszkadzają  osobom znajdującym się za zewnątrz.
 
Budki akustyczne cena. Kabina izolacyjne nie tylko do biura.
 
Nowoczesne, zapewniające komfort pracy w izolacji od hałasu budki akustyczne. Główne zalety do lekkość, estetyka wykonania, trwałość i przede wszystkim materiały o wysokich parametrach izolacyjności akustycznej. Budka izolacyjna idealne rozwiązanie problemu wspólnej przestrzeni w biurze, warsztacie, hali.
Perfekcyjne wyciszenie. Budka izolacyjna umożliwia w zależności od wersji wyposażenia przeprowadzenia bez uciążliwego hałasu przestrzeni wspólnej w biurze, hali nawet  kilkuosobowych spotkań. Wyposażone we własne oświetlenie, złącza, gniazdo sieciowe oraz wentylacje dają komfort pracy w ciszy. Sprawdź cennik.
Boksy dźwiękoszczelne sprawdzają się biurze czy hali gdy jest miejsca, w którym można, bez rozpraszającego hałasu, pracować w skupieniu, rozmawiać przez telefon, czy odbyć spotkanie lub wideokonferencję. Lekkie, mobilne, łatwe do dopasowania do wolnej przestrzeni w biurze.
Dostępnej w różnych wersjach wyposażenia, stolik, oświetlenie, wentylacja.  Perfekcyjne wyciszenie – najważniejszą zaletą.
 
 
Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Częstochowa, Gdynia, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Bytom, Toruń, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Wałbrzych, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Chorzów, Tarnów, Zielona Góra, Koszalin, Legnica, Kalisz, Grudziądz Jastrzębie Zdrój, Słupsk.
Usługi świadczy EKOBROKER  

Informacje  zamieszczone na tej stronie internetowej nie stanowią informacji prawnej, porady, nie są opinią prawną. Materiały zamieszczone są w celach informacyjnych. Nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone na stronie informacje, za braki, nieścisłości, pomyłki w zamieszczonych materiałach.

OCHRONA ŚRODOWISKA - USŁUGI DLA FIRM

 
 
Nasi Klienci :Spółdzielnia Mieszkaniowa Akademicka we Wrocławiu, Reproart,Budimex, Kajt24, Hala Ludowa, Amefa, Uniwersytet Wrocławski, Solvadis, Th- Beton, Motorpol, Teco, Wossung Ent Europe, Rusada Product Development, Red Sky, Optel, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, E-Service Central, Body Lab, CNS Group, XLine, Biuro Inżynierskie Candela, Mosaiq Restaurant and Wine Lounge, P.P.M Polesie, ,RICA Poland, Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny, Michael Bubolz, Unisoft Sp.z o.o., Fabryka Reklamy, Electro Futura, TurboCare, Portal-Bis, SM Akademicka, SBM Maślice, PHU Poltechnic, Raton Polska, -Bud HDI Węgliniec, Delbud Milicz, Ecozet, Dareit, JPS Milanówek, Kom-bud, Telnet SKA, Kendromed, ODT Światowid, Synexus Polska, Zakład Usług Przemysłowych, NZOZ Szpital w Puszczykowie, Prema, CSP BETESCA, Okno Plus, Sinohydro Corp. Limited, War-Remedium.